Skip links

Müşteri Yorumları

“Çeviren Adam ile geçtiğimiz yıl tanıştım. Hukiki tercümelerimizi, tecrübeli ve uzman çevirmenleri yaptı. Hızlı teslimat ve uygun fiyatları oldukça memnun bıraktı. Uzun yıllar birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Murat Soylu
Murat Soylu
Avukat

“Çeviren Adam ile tanışmam acil bir çeviriye ihtiyacımın olması vesilesiyle oldu. Aslında çeviriyi kendim de yapabilirdim ancak hiç vaktim yoktu. Hızlı geri dönüşleri ile beni kendilerine hayran bıraktılar. Teşekkürler.”

Ayşe Tunca
Ayşe Tunca
Akademisyen

“Çeviri işlerimizi bize hız kattığı için Çeviren Adam ile yapıyoruz. Maliyet açısından çok uygun seçenekler sunuyorlar. Hatasız ve hızlı teslimleri sayesinde de vazgeçilmezimiz olmayı başardılar.”

Hilmi Öz
Hilmi Öz
Bankacı

“Çeviren Adam ile 3 yıldır birlikte çalışıyoruz. Teknik tercüme dilimiz yetersiz olduğundan yurt dışında bulunan müşterilerimiz ile iletişimde Çeviren Adam aracılığıyla gerekli çevirilerimiz kesintisiz devam etmektedir.”

İbrahim Türkcan
İbrahim Türkcan
Mekanik Teknisyen

“Çeviren Adam aracılığıyla yetiştirmekte zorlandığım çevirimi 3 gün gibi kısa bir sürede teslim edebildim. Hızlı ve doğru çeviri teslimi sunmaları beni oldukça mutlu etti. Teşekkürler Çeviren Adam …”

Selim Kara
Selim Kara
Doktor

“Özel bir şirkette sekreterlik yapıyorum. Henüz dilimi yeni geliştirmeye başladım. Telefondaki müşteri ile anlaşamadığım anda Çeviren Adam telefonda çeviri hizmetleri ile benim takdirimi kazandılar.”

Hatice Akar
Hatice Akar
Sekreter