Hakkımızda

Misyonumuz, vizyonumuz ve hakkımızda her şey.

Çeviren Adam Hakkında

Kuruluş tarihimiz olan 2000 yılından günümüze tercüme ve dil hizmetleri konusunda kusursuz çözümler üreten ekibimiz ile müşterilerimize hem yurtiçi hem de yurtdışında çeviri çözümleri sunmaya devam etmekteyiz. Konusuna hakim, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan tercümanlarımız, yenilikçi çözümler ile siz değerli müşterilerimize kaliteli tercüme bürosu anlayışını sağlamıştır.
Çeviren Adam şu anda Şişli ve Beyoğlu Ofisi olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, zamanında ve maliyetleri düşük tercüme hizmeti vermeye devam etmektedir. Haftanın 7 günü faaliyette olan ekibimiz, kesintisiz hizmet anlayışını ön planda tutarak, ihtiyacınız olan tüm tercüme taleplerinizi karşılamaktadır. Tercümenin tüm alanlarında hizmet gösteren ekibimiz, 500 kişiyi aşkın tercümanıyla kusursuz olma özelliğini her zaman benimsemiştir.
Çevirmenlerimiz ve editörlerimizle daha güzel metinler üretiyoruz. Toplantılarınızda daha kusursuz çeviriler yapıyoruz ve www.cevirenadam.com sözlüğümüzde anlamını aradığınız terimlere daha güzel karşılıklar sunuyoruz. Tüm amacımız daha net ve daha kolay iletişim için. Sizin başarınız, bizim ödülümüz. Yeminli tercüme bürolarımızda görev yapmakta olan yeminli tercüman, yerelleştirme uzmanı, editör ve redakte uzmanlarımız ile size kusursuz iletişim sağlayarak fark yaratıyoruz.

18 Yıllık Tecrübe

18 yıllık tercüme tecrübesi ile Çeviren Adam halen Şişli ve Beyoğlu ofislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Yeminli Tercüme Hizmeti

Tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti veren Çeviren Adam, hızlı ve maliyetleri düşük çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Tercüme Ekibimiz

İstanbul Şişli ve Beyoğlu'nda faaliyet gösteren ekibimiz 90 yeminli tercüman, 345 yarı zamanlı tercüman, 24 redakte uzmanı, 42 yerelleştirme uzmanı, 54 editörümüz ile göreve hazırız.

Hızlı ve Kusursuz Tercüme

Çeviren Adam Kusursuz ve hızlı tercüme hizmetleri sunmaktadır. Dokümanlarınızın ivediliği görüşülerek çok kısa süre içerisinde çeviri işlemi gerçekleştirerek tarafınıza teslimi sağlanır.

Kalite Anlayışımız

Çeviren Adam Tercüme Bürosu tüm dillerde son derece hassas ve kusursuz çeviri hizmetleri sağlamaktadır. Çevirilerimiz orijinal anlamını korur. Çeviren Adam mümkün olan en az maliyetle gerekli çeviri en kaliteli çeviri hizmetini sağlamaktadır. Çeviren Adam Tercüme Bürosu çevirmenleri Üniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmuş ve terminolojiye hakim tercümanlardan oluşmaktadır.
Çeviren Adam Terminolojiye hakim tercümanıyla hizmetlerini yürütür.
Belge çevrildiği anda editörler tarafından kontrolü gerçekleştirilir.
Çeviren adam Tercüme Bürosu çeşitli çeviri için tüm ekipmanları sağlamaktadır.
Çevirisi ve kontrolü bitmiş çevirilerin müşterilerimizin istediği şekilde gönderimi sağlanır.

Bilgilerinizin gizliliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, bilgi ve materyallerinizi özenle saklamaktayız. Güvenle korunan belgeleriniz ilerideki ihtiyaçlarınız halinde tekrar sizlere sunulmak üzere bilgi bankamızda özenle korunmaktadır. . Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği Çeviren Adam Tercüme Bürosunun önceliğidir.

Misyonumuz: Çeviren Adam Tercüme Bürosu olarak Misyonumuz rekabetçi fiyatlarla tüm dillerde çeviri hizmetleri sağlamak ve sizinle uzun süre çözüm ortağı olmaktır. Vizyonumuz: Çeviren Adam Tercüme Bürosu kültürel diyalog ve bilimlerin çeviri konusundaki basitleştirilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle bilimsel, mühendislik ve teknolojik uzmanlık alanlarında ki başarısıyla Çeviren Adam, sektörünün en güçlü öncülerinden olmuştur.

Neden Biz?

Basitçe söylemek gerekirse, Deneyim! Profesyonel proje yöneticileriz ve alanında uzmanlaşmış tercümanlık mezunu çevirmenlerimiz ile 19 yıllık tecrübemizi sizinle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Tüm dillerde sağlamış olduğumuz Kaliteli çeviri hizmeti ve zamanında teslimatımız sebebi ile Müşterilerimiz bizi tercih etmeye devam ediyor. Sizde bu deneyime ortak olmak isterseniz bir telefon kadar yakınız;
Uluslararası pazarda yer alan şirketler dünya çapındaki müşterilerine hizmet sağlama konusunda bizim profesyonel bir şekilde sağladığımız çeviri hizmetlerimize güveniyorlar.
Neden?
Müşterilerimizin dikkat ve zaman konusunda hassasiyet gerektiren ihtiyaçları açısından kendini kanıtlamış teknolojik altyapımız, ekibimiz ve süreç yönetimimiz sayesinde.
Çeviren Adam size belgelerinizi tüm dillerde, her formatta, dilediğiniz her yere ve her an teslim edebilir.
Kültürümüz ile özleşmiş olan teknoloji kullanımı ve süreç yönetimimizin tek odak noktası kalitedir. Konu uzmanı tercümanlar ve tecrübemizle müşterilerimizi beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet sağlamaktayız.