Skip links

Hakkımızda

Çeviren Adam

21 Yıllık tecrübemiz ile Şişli ve Beyoğlu ofislerinde Çeviren Adam faaliyetlerine devam etmektedir. Tüm dünya dillerinde yeminli tercüme hizmeti veren Çeviren Adam, hızlı ve maliyetleri düşük çeviri hizmetleri sunmaktadır.

21 Yıllık Tecrübe

2000

Ekibimiz 390 yeminli tercüman, 2345 yarı zamanlı tercüman, 124 redakte uzmanı, 142 yerelleştirme uzmanı, 154 editörümüz ile göreve hazırız.

İletişim Adreslerimiz

Biz Kimiz?

Kuruluş tarihimiz olan 2000 yılından günümüze tercüme ve dil hizmetleri konusunda kusursuz çözümler üreten ekibimiz ile müşterilerimize hem yurtiçi hem de yurtdışında çeviri çözümleri sunmaya devam etmekteyiz. Konusuna hakim, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan tercümanlarımız, yenilikçi çözümler ile siz değerli müşterilerimize kaliteli tercüme bürosu anlayışını sağlamıştır.

Çeviren Adam şu anda Şişli ve Beyoğlu Ofisi olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, zamanında ve maliyetleri düşük tercüme hizmeti vermeye devam etmektedir. Haftanın 7 günü faaliyette olan ekibimiz, kesintisiz hizmet anlayışını ön planda tutarak, ihtiyacınız olan tüm tercüme taleplerinizi karşılamaktadır. Tercümenin tüm alanlarında hizmet gösteren ekibimiz, 500 kişiyi aşkın tercümanıyla kusursuz olma özelliğini her zaman benimsemiştir.

Çevirmenlerimiz ve editörlerimizle daha güzel metinler üretiyoruz. Toplantılarınızda daha kusursuz çeviriler yapıyoruz. Tüm amacımız daha net ve daha kolay iletişim için. Sizin başarınız, bizim ödülümüz. Yeminli tercüme bürolarımızda görev yapmakta olan yeminli tercüman, yerelleştirme uzmanı, editör ve redakte uzmanlarımız ile size kusursuz iletişim sağlayarak fark yaratıyoruz.

Kalite Anlayışımız

Çeviren Adam tüm dillerde son derece hassas ve kusursuz çeviri hizmetleri sağlamaktadır. Çevirilerimiz orijinal anlamını korur. Mümkün olan en az maliyetle en kaliteli çeviri hizmetini sağlamaktadır.

• Çeviren Adam Terminolojiye hakim tercümanıyla hizmetlerini yürütür.
• Belge çevrildiği anda editörler tarafından kontrolü gerçekleştirilir.
• Çeviren adam Tercüme Bürosu çeşitli çeviri için tüm ekipmanları sağlamaktadır.
• Çevirisi ve kontrolü bitmiş çevirilerin müşterilerimizin istediği şekilde gönderimi sağlanır.

Bilgilerinizin gizliliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, bilgi ve materyallerinizi özenle saklamaktayız. Güvenle korunan belgeleriniz ilerideki ihtiyaçlarınız halinde tekrar sizlere sunulmak üzere bilgi bankamızda özenle korunmaktadır. Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği Çeviren Adam Tercüme Bürosu önceliğidir.

Neden Çeviren Adam

Basitçe söylemek gerekirse, Deneyim! Profesyonel proje yöneticileriz ve alanında uzmanlaşmış tercümanlık mezunu çevirmenlerimiz ile 21 yıllık tecrübemizi sizinle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Tüm dillerde sağlamış olduğumuz Kaliteli çeviri hizmeti ve zamanında teslimatımız sebebi ile Müşterilerimiz bizi tercih etmeye devam ediyor.

Müşterilerimizin dikkat ve zaman konusunda hassasiyet gerektiren ihtiyaçları açısından kendini kanıtlamış teknolojik altyapımız, ekibimiz ve süreç yönetimimiz sayesinde belgelerinizi tüm dillerde, her formatta, dilediğiniz her yere ve her an teslim edebiliriz.

Kültürümüz ile özleşmiş olan teknoloji kullanımı ve süreç yönetimimizin tek odak noktası kalitedir. Konu uzmanı tercümanlar ve tecrübemizle müşterilerimizi beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet sağlamaktayız.