Skip links

Acil Tercüme

ACİL TERCÜME

Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, en çok, zamanın kısalığından şikayet ederler. La Bruyere

Dakikaların dahi değerli olduğu günümüzde, müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel çözümlerden olan Acil Tercüme hizmeti ile vakit kaybını ortadan kaldırıyoruz. Haftanın 7 günü ve 24 saati boyunca hali hazırda bekleyen proje koordinatörlerimiz, tercüman ve çevirmen ekibimiz ile kısa sürede Acil Tercüme ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Acil tercüme hizmetinin işlemi yapı olarak aynı olsa da, işleyişi farklı olarak ilerlemektedir. Proje koordinatörlerinin çalışması sonucunca tercüme edilecek belgenin yoğunluğu ile alakalı bölünme işlemi, zamanın koordineli ve başarılı şekilde yürütülmesi bizlere Acil tercüme hizmetinde olası zaman kayıplarını önlemektedir. Belgelerinizin tercüme işleminin zamanında yetişmesinin ardından en hızlı şekilde teslim edilme süreci başlayacaktır. Mesela bir mail yollanması her zaman posta yolundan hızlıdır. Veya bir belgenin kurye ile tarafınıza ulaştırılması kargo işleminden daha fazla zaman kazandırabilir.

Sadece yazılı çeviri değil, sözlü çeviri hizmetinde de sizlere acil ihtiyaçlarınızda konusunda deneyimle tercümanlarımızı size yönlendirip, eksiksiz hizmet almanızı sağlıyoruz. Ofisimiz bünyesinde acil hizmete yönlendirebileceğimiz; İngilizce, Almanca, Çince, Arapça, İtalyanca, Portekizce dillerinde tercüman arkadaşlarımız bulunmaktadır.
İstanbul’un tüm bölgelerine acil tercüme hizmetimiz bulunmaktadır.

Acil Tercüme Hizmet İşleyişi

Talep etmiş olduğunuz Acil tercüme hizmetinin, bitiş süresi belirtilmelidir.
Proje koordinatörleri belgelerinizi inceler ve aynı terminolojiye sahip tercümanlara bölüştürme işlemini gerçekleştirir. Tercüme işlemi tamamlandıktan sonra Proje koordinatörleri tarafından birleştirme ve son okuma işlemi tamamlanarak Acil tercüme hizmeti sonlandırılır. Tamamlanan Tercüme hizmetinin ardından en hızlı teslim yolları ile belgenin gönderilme işlemi sağlanmaktadır. Kurye, mail veya faks ile belgenin en kısa sürede teslimi gerçekleşir.

Kısacası Çeviren Adam Tercüme Bürosu Acil çeviri hizmetini başarılı bir şekilde yürütmekte olup, müşterilerin zaman kaybını önlemek amaçlı özel çözümler üretmektedir.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle