Skip links

Yazılım Tercüme

YAZILIM TERCÜME

Yazılım lokalizasyonu herhangi bir yazılım ürününün başka bir dile çevrilmesi veya o dile uygun hale getirilme işlemidir. Milletler arası kültür ve dil farklarını aşabilmek için, uluslararası şirketler adına yazılım lokalizasyonu önemli bir gereksinimdir. Yazılım lokalizasyonları, bir dilden bir dile metin çevirilerinin yanı sıra kodlamaları da içerir. Bu nedenle, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Çeviren Adam dünyadaki her ülkeye verdiği hizmet ve uzman çevirmen kadrosuyla yazılım çevirileri veya diğer bir anlamıyla yazılım yerelleştirme hizmeti sağlayan özel bir kuruluştur. Deneyim ve uzmanlık gerektiren yazılım çevirileri Çeviren Adam tercümanları tarafından en çok önem verilen çeviri alanlarından birisidir.

Bilgisayar programları ve yazılım yerelleştirme yapılan hataların telafisinin zor olması sebebi ve yanlışların sonucu kodlamalarda oluşabilecek sorunlar nedeni ile Çeviren Adam yazılımlara yardımcı programlar kullanmaktadır. Ayrıca ihtiyaç olan kodlama listesi üzerinden yerelleştirme hizmetini kusursuz olarak gerçekleştirmektedir. Dünyamızda kullanılan neredeyse tüm yazılımların tüm ülkelerde kullanılması ve pazarlanması sebebi ile büyük pay sahibi olan yazılım yerelleştirme sektörü Çeviren adam sayesinde sorun olmaktan çıkmış ve müşterilerine yazılım çevirilerinin kusursuz olarak teslimini sağlamıştır. Program çevirileri yazılım yerelleştirme dokümanının kaynak dilden hedef dile kusursuz çevirisi ile mümkündür.

Çevirisi eksiksiz olan belgeler diller arasındaki engelleri aşarak kültürler arası bağ oluşturmaktadır. Çeviren Adam Program tercümeleri ve yazılım çevirilerinde yakalamış olduğu uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da eksiksiz çeviri hizmeti sağlamaktadır. Yazılım tercümeleri, bilgisayar programları, bilgisayar oyunları, Ipad ve Iphone gibi uygulamalarda, Yan yazılım ve işletim sistemi gibi günlük hayatta karşımıza sürekli gereksinim duyulan bir alandır.

Yazılım Tercüme Fiyatları

Yazılım çevirilerinde genellikle yoğunluğa ve hedef dil – kaynak dil ile alakalı olarak değişmekte olup genellikle karakter hesaplaması yapılarak ücretlendirme detayları sağlanmaktadır.

Çeviren Adam ile yapmış olduğunuz proje bazlı anlaşmalar veya yıllık anlaşmalar ile yazılım çeviri rakamları müşteri ihtiyaçları ile alakalı olarak hesaplanabilmektedir.

Sizler de çeviren adam sayesinde maliyetleri düşük ve kusursuz yazılım çeviri hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle