Skip links

Tercüme Bürosu

Çeviren Adam Tercüme Bürosu, İstanbul Şişli ilçesinde yer almaktadır. 22 yıllık deneyimimiz ile sizlere çeviri konusunda hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız.

Yapılacak olan işin genel ismi tercüme yani çeviri olmakla birlikte, yazılı çeviri de mütercim, sözlü tercüme de ise tercüman ismini almaktadır. Çeviren Adam Şişli Tercüme Bürosu olarak zamanında ve düşük maliyetlerde profesyonel hizmet verme anlayışımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tercüme bürosu denilince de akla ilk olarak bizim gelmemizin en önemli sebeplerinden bir tanesi de budur. Kesintisiz hizmet anlayışını her zaman ön planda tutarak ve farklı pek çok branşta tercüme hizmeti vermekteyiz.

Çeviren Adam tercüme bürosu, düşük olan maliyetleri ile çeviri faaliyetlerinde sektörünün öncülerinden olmayı başarmıştır. Akademik tercüme bürosu, sözlü tercüme bürosu, yazılı çeviri bürosu, hukuki tercüme bürosu, teknik tercüme bürosu, finansal tercüme bürosu, yeminli tercüme bürosu, medikal tercüme bürosu, endüstriyel tercüme bürosu, edebi tercüme bürosu vb. olarak da hizmet verdiğimizi unutmayın. Tercüme faaliyetlerine dair tüm ihtiyaçlarınız için bize telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olacaktır. Kaliteli tercüme bürosu için doğru adrestesiniz!