Skip links

Teknik Tercüme

TEKNİK TERCÜME

Tercüme Bürosu teknik kitapları ve kılavuzları, mühendislik sözleşmeleri, mühendislik proje önerileri, elektronik ekipman tanımı, mühendislik ihaleleri ve özellikleri, ticari yazışmalar, bilişim programları da dahil olmak üzere teknik dokümanların her türlü teknik belgenin çevirisini kusursuz şekilde yapmaktadır.

Çeviren Adam Tercüme Bürosu konusuna hakim teknik tercümanları bünyesinde bulundurmaktadır. Firmamız uzmanlık alanı teknik olan bir proje edindiğinde, teknik ve endüstriyel alanında terminolojiye hakim olan tercümanıyla teknik çeviri hizmetini sağlamaktadır.

Makina çevirileri, Otomotiv çevirileri, Metalurji çevirileri, maden çevirileri, inşaat çevirileri, elektrik ve elektronik çevirileri, bilgisayar teknik çevirileri, imalat ve endüstri mühendisliği konuları başlıca uzmanlık alanlarımızdandır.

Kullanma kılavuzu çevirileri – Teknik servis eğitim kitapçığı çevirileri – Bakım onarım kitapçık ve kılavuzları çevirileri – İhale dosyaları çevirileri – Cihaz kitapçıkları çevirileri – Katalog çevirileri – Teklif dosyaları ve mühendislik döküman çevirileri

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle