Skip links

Nikah Tercüme

NİKAH TERCÜME

Yabancı uyruklu biriyle Türkiye’de nikah işlemi yapılırken yeminli nikah tercümesi ve yeminli nikah çeviri işlemine gereksinim duyan tüm yabancı ülke vatandaşları Çeviren Adam Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinden hızlı ve sorunsuz çözüm bulabilirler.

Yabancı uyruklu kişi ile evlilik yapmak için gerekli belgeler nelerdir? Yabancı uyruklu eş için apostilli doğum belgesi ve bekarlık belgesi nasıl alınır? Türkiye’de vize ihlali olan yabancılar resmi evlilik nasıl yapar? Yabancı biriyle evlilik vatandaşlık, Türkiye’de yabancı biriyle evlenmek, yabancı uyruklu biriyle evlenmenin prosedürleri, yabancı uyruklu biriyle evlenmek için gerekli belgeler,

Türkiye’de tüm kamu kurumlarında olduğu üzere Evlendirme Dairelerinde de tüm işlemler Türkçe gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle yabancı ülke vatandaşları kendi aralarında ya da bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ile yapacakları nikah işlemlerinde, kendi anadilleri ile Türkçe arasında yeminli nikah tercümesi yapabilecek yeminli nikah tercümanını nikah saatinde yanlarında hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle