Skip links

Medikal Tercüme

MEDİKAL TERCÜME

Tıbbi çeviri yüksek hassasiyet gerektirir. Çeviride yapılmış olan ufak bir kusur bile çok kötü sonuçlar doğurabilir. Böyle hata ihtimali olmayan çeviriler genellikle Tıbbi alanda eğitimlerini tamamlanmış, Doktorluğunun yanında tercümanlık görevi yapan kişilerden seçmek, hata ihtimalimizi minimuma düşürmektedir. Ayrıca buna ek olarak, Tercümanların tıbbi alanda uzun deneyime sahip olmaları gerekmektedir.

Çeviren Adam Tercüme Bürosu, medikal alanda uzmanlaşmış tıbbi terminolojiye hâkim olan ender doktor tercümanlarla sizlere hizmet vermektedir.

Çeviren Adam Tercüme Bürosu, Medikal tercümenin hassasiyetinin bilincinde olmuş ve yılların birikimi ile müşterilerine özel çözümler sunmuştur.

Çeviren Adam Medikal-Tıbbi çeviri hizmeti verdiğimiz alanlardan bazıları; Hasta raporları çevirileri, Epikriz raporları çevirileri, İlaç patent çevirileri, Tıbbi ürün katalog çevirileri, Doktor Raporu çevirisi, Tıbbi ve medikal ürün çevirileri, İlaç prospektüsü çevirileridir.

Ayrıca; tıbbi ekipman kılavuzları çevirisi, tıbbi ekipman kılavuzları çevirisi, tıbbi ekipman kılavuzları çevirisi, ilaç tescil belgesi çevirileri, Hastalar ve hekimler tıbbi ve cerrahi cihaz katalog çevirileri, Klinik soruşturma evrakı çevirileri, bilimsel materyal çevirileri, sağlık, tıp eğitimi ve başvuru malzeme alanlarında multimedya ürün bilgileri çevirileri, akademik yayınlar sağlık turizmi çevirileri bizi spesifik dokümanların çevirisinde de iddialıyız.

Tıpta kusursuz çevirinin zorunluluk haline gelmesinin başlıca nedeni İnsan sağlığı ile alakalı olmasıdır.

Çeviren Adam firması olarak Türkiye içinden bulunan birçok hastane, kliniklere, ilaç firmaları ve tıbbi ekipman üreticilerine medikal çeviri hizmeti sağlamaktayız.

Tıbbi Makale Çevirileri

Ülkemizde günden güne gelişen Sağlık turizmi sebebi ile sürekli yeni bilgiler edinmekte olan Medikal sektörü, tıbbi dergilerde yayınlanmak üzere hazırlanan makalelerin çeviri ihtiyacı doğmaktadır.

Makale yazan ve düzenleyen tercüman kadromuz Tıp doktorları, Diş Hekimi ve Öğretim üyesi gibi tıbbi konulara ve terminolojiye vakıf çevirmenlerden seçilmektedir.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle