Skip links

Hastane Tercümanı

HASTANE TERCÜMANI

Sağlık turizmi kapsamında, Ülkemizi turizm ve tedavi amaçlı ziyarete gelen yabancı hastalara 7 gün 24 saat boyunca sağlamış olduğumuz hizmettir. Medikal konuda tecrübe edinmiş, Üniversitelerin tercümanlık bölümünden mezun uzman kadrosu ile Çeviren Adam 45 dilde Hastane tercümanlığı hizmeti vermektedir.

Her geçen gün artan turist sayısı sebebi ile ülkemize gelen ziyaretçiler devlete ait veya özel hastanelerde sorunlarını gizlilik çerçevesinde Doktoruna aktaracak hastane tercümanlarına ihtiyaç duymaktadır.

Kısacası yabancı hastaların hastane içinde ve dışında tedavi öncesi havaalanında karşılanması ve otellere transferleri, Tedavi süresince refakat hizmetleri, Şehir turları ve tedavi sonrası güvenli bir şekilde ülkelerine dönmelerinin tanımıdır Hastane tercümanlığı.

Yalnızca yabancı hastalar için değil ülkemizde kullanılan Türkçe haricinde ki diller içinde Hastane tercümanı gerekebilir. Hastaneler yasalara uygun hastane tercümanının yemin zaptı olması şartı aramaktadır.

Hastane tercümanlığı ile ilgili tüm taleplerinizde Çeviren Adam Yeminli tercüman kadrosu ile tüm Türkiye’de size özel çözümler sunmaktadır.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle