Skip links

Finansal Tercüme

FİNANSAL TERCÜME

Tercüme Bürosu muhasebe, finans alanında geniş bir deneyime sahip çevirmenler tarafından gerçekleştirilen finansal çevirileri sağlamaktadır. Buna ek olarak, Çeviren Adam Tercüme Bürosu finansal tercümanları, kuruluşların ve onlarla ticari amacı olan müşterilerin hedefleri doğrultusunda kusursuz çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Çeviren Adam tarafından gerçekleştirilen doküman çevirilerinden bazı örnekler; hissedarlar arasındaki anlaşma çevirileri, finansal raporlar ve belge çevirileri, Proje finansmanı belge çevirisi, devlet ihale çevirileri, sözleşme ve anlaşma çevirileri, kredi anlaşmaları çevirileri, kuruluş sertifikaları çevirileri, bütçe raporları çevirileri, yıllık rapor çevirisi, Fizibilite çalışmaları çevirileri, istatistiki dosya çevirileri, vergi belgesi çevirisi, bankacılık belgeleri çevirileri, bilanço çevirileri.

Çeviren Adam Tercüme Bürosu, Finansal çeviri hizmetlerinde, hedef dile hâkim olmakla birlikte, bankacılık ve ekonomi gibi finansal terimlerin kullanılacağı çevirilerde o alanla ilgili mesleki eğitimini almış ve finansal çeviri konusunda tecrübesi olan profesyonel tercümanlar ile birlikte çalışmaktadır.

Çeviren Adam Yıllık raporlar, banka hesap özetleri, mali raporlar, sigorta poliçeleri ve tazminatlar, piyasa incelemesi, ekonomik raporlar, banka hesap özetleri, menkul kıymetler ve fon izah nameleri, finansal makaleler, hisse senedi bilgileri, şirket raporları, finansal analiz, basın ilanları, çalışma ekonomisi, ekonomi bülteni, ekonomik veri, ekonomik analiz, ,finans bülteni, finansal destek belgesi, satış broşürleri, finans ekonomisi, finansal web siteleri, bültenler, bilançolar, finans alanında kitap, dergi, süreli yayınlar gibi finansal belge ve metinlerde çeviri hizmeti sunmaktayız.

Tercüme hizmeti olarak, 2000 yılından bugüne sektörde faaliyet gösteren Banka ve finansal kurumlara Tercüme ve yerelleştirme hizmeti götürmekteyiz. Amacımız her alan ve branşta olduğu gibi size Finansal çeviride kusursuz hizmet sunmaktır.

Finansal çeviriler en az teknik çeviriler kadar zor ve önemlidir. Konusuna uygun terminolojiye hâkimiyeti gerektirir. Tüm finansal çevirmenlerimiz yüksek dil becerisi ile birlikte ekonomi, muhasebe, vergilendirme ve diğer finans sektörlerinde engin deneyime sahiptir.

Kısacası Finansal çevirilerde tıpkı Tıbbi ve Teknik çeviriler gibi hassas ve yüksek bilgi isteyen çeviri türleridir. Tüm Finansal çeviri hizmeti veren tercümanlarımız Kaynak ve Hedef dile kusursuz hâkim olup, İhtiyacınız olan zamanda size uygun fiyatlı finansal çeviri çözümleri üretir.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle