Skip links

Editing Proofreading

EDITING PROOFREADING

Çeviren Adam, genellikle profesörler, öğretim görevlileri, doktora sonrası araştırmacılar, araştırma öğrencileri ve kurumsal müşteriler için profesyonel redaksiyon (yazım kuralları denetimi) sağlamaktadır.

Amacımız, dünya genelinde, akademisyenlerin ve iş adamlarının gün geçtikçe artan dil hizmetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamaktır. Doktora tezlerinin, konferans raporlarının, dergi makalelerinin, kitapların, deneme yazılarının ve Bilimde, Sosyal Bilimlerde ve Beşeri Bilimlerdeki araştırma önerileri gibi diğer profesyonel dokümanların yazarlarına bilimsel ve akademik redaksiyon ve düzenleme sağlama hizmeti sağlamaktayız.

Rekabetçi fiyatlarımız, karakter hesaplamamız (fiyatlara bakınız) sabit bir rakama oturtulmuştur ve fiyat, işin karmaşıklığı ve gereken düzeltmelerin sayısı dikkate alınmaksızın sabit kalmaktadır.

Eğer sizde, akademik veya bilimsel bir dergi için makale hazırlığı içindeyseniz veya yakın zamanda için böyle bir plan yapmaktaysanız, aşağıdaki bilgiler ilginizi çekebilir:

AKADEMİK VE BİLİMSEL YAYIN KILAVUZU: Bilimsel dergilerde yazınızın yayınlanmasını nasıl sağlarsınız. Yayınlanmak üzere kabul edilmeden önce, profesörleri ve araştırmacıları içeren çok sayıda akademisyenlerin yazılı çalışmalarının redaksiyonlarını yaparak kendilerine yardımcı olmaktayız. Redaksiyon olmadan işin kabul edilmesi olanaksızdır. Birçok durumda, müşterilerin bizimle iletişime geçme sebebi, ilk sunum sırasında çalışmalarının çok sayıda İngilizce imla ve dilbilgisi hataları yüzünden reddedilmesi ve bu nedenle çalışmalarının redaksiyonunun yapılması gerekliliğidir. Bu durumların çoğunda, redaksiyondan sonra dokümanı yayınlanmak üzere kabul edilmiştir.
Belgeniz Microsoft Word’ün “track changes (değişiklikleri izle) fonksiyonu kullanılarak düzeltilmektedir. Bu, Microsoft Word’ün çoğu versiyonlarında olan standart bir fonksiyondur. Bu fonksiyon değişiklikler arasında kolaylıkla hareket etmenize ve düzeltici tarafından bulunan modifikasyonların bazılarını veya tümünü kabul etmenize olanak sağlar. Düzeltmeler, öneriler ve yorumlar sağdaki kenar boşluğunda gösterilirler ve belgenizin içine eklenmeleri kolaydır.

LaTeX belgeler de düzeltilebilirler. Kullandığınız olağandışı stildeki herhangi bir dokümanı da katarsanız yardımcı olacaktır (örneğin journal (makale), style (stil), sty, tex or ps dosyaları). Editörümüzün bir PDF belgesine hangi değişiklikleri yaptığını gösterme olanağımız bulunmaktadır. Bu, metine yapılan herhangi bir değişikliği vurgulayacaktır (altını çizecektir).

Akademik disiplinlerin geniş bir yelpazesinde tecrübesi olan düzeltmenlerden oluşan grubumuzla tüm akademik alanlarda hizmet sağlamaktayız. Çeviren Adam ProofReading düzeltmenlerini kadrosuna alırken çok seçicidir.

Düzeltmenlerimiz zorlu bir giriş değerlendirmesini geçmek zorundadırlar. Düzenli olarak çalışmalarını da takip etmekteyiz. Diğer redaksiyon hizmeti veren kurum ve bireysel çalışan düzeltmenlere karşın bizim hizmetimizin avantajı, düzeltmenlerimizin tamamıyla deneyim sahibi ve bu alanda profesyonel kişilerden oluşmasıdır.

Çeviren Adam düzeltmenlerini özenle seçer ve her biri redaksiyon alanında en üst seviyede deneyimi bulunan kişilerdir. Tüm düzeltmenlerimiz ana dili olan, kapsamlı üniversite eğitimine ve dil tecrübesine sahip en az yüksek lisans seviyesinde ki kişilerden oluşmaktadır. (Ekibimizin büyük bölümünün doktorası vardır).

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle