Skip links

Çevirmen

Çevirmen, kısa bir tabirle bir yazıyı bir dilden başka bir dile çeviren kişi demektedir. Tüm dillerden sözlü ve yazılı olarak çeviri yapabilir. Tabi ki her çevirmen her dili bilecek diye bir kural yoktur. Bir çevirmen en az iki dil ve daha fazlasını bilmelidir. Çeviren Adam olarak bizler, 500’den fazla çevirme ile çalışmaktayız. Hangi dilde olursa olsun ya da çevirinizin yoğunluğu ne olursa olsun, ekibimiz istediğiniz çeviriyi hızlı ve kusursuz olarak çevirerek size geri dönüş yaparlar.

Hızla gelişmeye devam eden Çeviren Adam, müşterilerinin ihtiyaçlarını kusursuzca karşılayabilen çevirmenler ile çalışmaktadır. Kontrollü tercüme ile hata riskinizi minimuma indiren çevirmenlerimiz, sizlerin de takdirini toplamayı başarmıştır. Çevirmenlerimiz tercümelerinde öncelikle hıza ve kaliteye odaklanmış olup düşük maliyetleri sayesinde de sektörünün öncüleri arasında yer almayı başarabilmiştir.

Editörlerimizi ve çevirmenlerimiz ile her geçen gün daha kaliteli ve kusursuz çeviriler yapıyoruz. Anlamını aradığınız her kelimeye çok daha güzel karşılıklar bularak, çeviri işlerinizi hızlıca çözüme kavuşturuyoruz.