Skip links

Ardıl Tercüme

ARDIL TERCÜME

Ardıl tercüme hizmetinde tercümanlar, Katılımcılar ile aynı ortamda bulunur. Herhangi bir teknik ekipmanın kullanılmadığı ardıl tercüme hizmetinde; Çevirmen konuşmacıyı dinledikten sonra hedef dile tercüme edilmesi ve karşıdaki dinleyicilere aktarılma hizmeti anlamına gelmektedir. Ardıl Tercüme hizmeti genellikle toplantıların teknik, resmi veya gizli olması durumunda talep edilmektedir.

Ardıl Tercüme sözlü tercüme hizmetleri arasında en çok talep edilen çeviri hizmetidir. Genel olarak ele alındığında Ardıl Tercüme konuşmacının söylediklerini eş zamanlı olarak bir gruba veya belirli kişiye aktarılma işlemidir. Şirketlerin düzenlemiş oldukları toplantılar, iş seyahatleri, turistlik geziler gibi alanlarda talep edilen tercümanlık hizmetlerini Çeviren Adam Tercüme Bürosu üstün başarılar ile yürütmektedir.

Ardıl Tercüme hizmeti de tıpkı Yazılı çeviri hizmeti gibi özen gösterilmesi gereken ve tercüme edilecek dile tam hâkimlik ve tecrübe gerektirir. Yazılı çeviri hizmetimizde işlemimiz tamamlandıktan sonra, Belge tercüman tarafından son okuması yapılarak Kurumumuzun redaktörlerine teslim edilir. Redaktörlerimizde son kez belgeyi kontrol etme şansı bulur. Fakat Ardıl (Sözlü) tercüme sırasında çevirmenlerin hata yapma şansı yoktur.

Tercümanın dinleme-konuşma ve aktarma kabiliyetleri üst düzey olmaması durumunda toplantı katılımcılarının çeviri esnasındaki istenmeyen sonuçlara ve toplantıda çeviri ihtiyacı bulunan kişilerin yanlış anlamalarına sebebiyet verebilir. İşte bu nedenden dolayı Toplantılara katılacak Ardıl tercümanları özenle seçmeli ve konu hakkında detaylı bilgi edinilmesi sağlanmalıdır.

Çeviren Adam Tercüme Bürosu olarak bireysel veya kurumsal imajınıza yakışır şekilde, 1500 kişilik dev tercüman kadromuz ile ardıl tercüme hizmetini kaliteli olarak sunmaktayız. Bu noktada ihtiyacınız bulunan bilgi birikim sahibi tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Ardıl tercümenin hangi türü olursa olsun, teknik ayrıntılara ve gizliliğe önem vermekteyiz.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle