Skip links

Akademik Tercüme

AKADEMİK TERCÜME

Akademik Tercüme hizmeti; kitap, video veya ses malzemeleri, deneme, el yazıları, diploma gibi akademik belgelerin çevirisini sağlamaktadır . Çeviren Adam üniversiteler, şirketler ve bireyler için akademik çeviri hizmetini 7/24 sunmaktadır.

Çevirmenlerimiz üniversitelerinin ilgili alanlarından mezun deneyimli tercüman kadrosundan oluşmaktadır. Ayrıca, akademik çevirmenlerin çoğu belge yapısı ve sözlük bilgisindeki üstün hassasiyet nedeniyle üniversite öğretmenliği deneyimi olan akademik çevirmenler arasından özenle seçilmiştir. Akademik çevirmenler çeviri hizmeti başlamadan once belgeyi inceleyerek, terminolojisini kontrol ettiği belgenin teslim süresini belirtmektedir.

Herhangi bir biçimde bize karşı malzeme göndermek ve biz profesyonel tercüme ve düzenlenebilir dönmek için söz ver. Biz hızlı dönüş süreleri, yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlar garanti. Akademik materyalinizin zorluğu ne olursa olsun profesyonel tercümanlarımız belgenize sadık kalarak, size akademik çeviri konusunda kusursuz hizmet sağlamaktadır. Çeviren Adam hızlı dönüş süresinin yanında; yüksek kalite ve rekabetçi fiyatalrı garanti etmektedir.

Akademik Tercüme türleri: Diplomalar – Akademik kitaplar – Öğrenme video ve ses materyali – Okullar, şirketler veya harici bireyler için yazılı öğrenme materyali.

Dosyanı yükle, formu doldur. Çevirinizin fiyatını size mail olarak gönderelim.

Çeviri Dosyanı Yükle Fiyat Teklifi Al
23 Yıllık
Profesyonellik
7/24
Hızlı Destek
%100
Zamanında Teslimat
ÇEVİREN ADAM TERCÜME BÜROSU

Çeviri Dosyanızı Yükleyip Fiyat Teklifinizi Alabilirsiniz!

Dosya Yükle